Değerli Ziyaretçimiz;
Enerji Müzesi, Bayram nedeniyle 28 Ağustos 2017 tarihinden 5 Eylül 2017 tarihine kadar ziyarete kapalıdır."

santralistanbul.org

TRACK09

Mayıs 15, 2010 10:00

14 Mayıs - 26 Eylül tarihlerinde santralistanbul Ana Galeri Binası'nda yer alan TRACK/09 sergisi,  İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı ile Fotoğraf ve Video Bölümleri öğrencileri tarafından 2009-2010 akademik yılı içinde üretilen işlerden geniş bir seçki sundu. Serginin tüm teknik ve organizasyon yapısı dahil olmak üzere, öğrenciler tarafından hazırlandı.

 

2001 yılından bu yana düzenlenen ve şimdiye kadar Ağ, Uçuş, Derinlik, Roket Bilimi, Sıkıştırma, Yerleştirme, Temas ve Verilerin Parçalara Ayrılması gibi farklı kavramlar çerçevesinde öğrenci işlerini biraraya getiren ve bunları her yıl bünyesinde araştırıp geliştirdiği yeni bir kullanıcı arayüzü ile sunan Track sergisinin bu yılki teması “Hata” olarak belirlendi.

 

Bu temayla TRACK/09, sürekli karşımıza çıkan hataların ve bunlardan kaynaklanan kesintilerin beklenmedik olmadığı kavrayışından yola çıkarak, hatanın çevrenin var olan bir parçası olarak yorumlanmasını önerdi. Sergi, bu amaç için tasarlanan bir simülasyon ile izleyiciyi hatanın etkilerini yeniden değerlendirmeye davet etti Bu kavramsal yapı içerisinde düzenlenen TRACK/09 sergisi, kültürel, profesyonel ve akademik çevrelerin değerlendirmesine sunuldu.

 

Ayrıntılı bilgi için:

www.vcdexhibit.com/

Etkinlik Detayları

Location

Ana Galeri

Between

Mayıs 15, 2010

Opening

10:00